Vojenské vozidlo na setrvačník s efekty 25 cm
Kód produktu: W038240
Vojenské vozidlo. Rozměry 25x11x10 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty. 3xAG13 baterie součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vojenské vozidlo.
Rozměry 25x11x10 cm.
Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038240 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
