Vodní rozprašovač a bublifuk želva 20x14x9,5 cm
Kód produktu: W057355
Skladem
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní rozprašovač a bublifuk želva. Rozměry 20x14x9,5 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057355 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAAA (1.5V) baterie |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
