Vlaková dráha set dřevo 48ks
Kód produktu: W037784
Klasická dřevěná vlaková dráha se 48 kusy pro kreativní stavění a hraní. Obsahuje dřevěné koleje, figurky, vláček s vagónky připojitelné pomocí magnetu, auto, budovu, dopravní značky.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Klasická dřevěná vlaková dráha se 48 kusy pro kreativní stavění a hraní.
Obsahuje dřevěné koleje, figurky, vláček s vagónky připojitelné pomocí magnetu, auto, budovu, dopravní značky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037784 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 37.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
