Vkládačka zvířata 22 x 30 cm
Kód produktu: 116755
Dřevěná vkládačka se zvířátky ve které si děti od tří let mohou zkusit přiřadit správné dílky do připravených výřezů. Dětská vkládačka je ze ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dřevěná vkládačka se zvířátky ve které si děti od tří let mohou zkusit přiřadit správné dílky do připravených výřezů. Dětská vkládačka je ze dřeva s úchytkami pro snazší manipulaci.
- veselá vkládačka s příslušníky zvířecí říše.....nechybí ježek, krokodýl, hroch, lev nebo opice
- hrací deska procvičuje dětskou logiku, jemnou motoriku a schopnost soustředění
- kvalitní zpracování, veselé barvy
- obrázky zvířátek jsou zobrazeny i po oddělání dílků
Materiál: dřevo
Počet dílků: 11 ks
Rozměr: 22 x 30 cm
Doporučený věk: 3+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116755 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
