Vidle 115cm
Kód produktu: 880216
Čertovské vidle trojzubec Plastový trojzubec na výzdobu halloweenské nebo čertovské párty. Ideální na Mikuláše, protože čert ve skupince prostě nesmí chybět. Velikost: 115 cm
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Čertovské vidle trojzubec
Plastový trojzubec na výzdobu halloweenské nebo čertovské párty. Ideální na Mikuláše, protože čert ve skupince prostě nesmí chybět.
Velikost: 115 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880216 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 115.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
