Věž s míčky a kladívkem 24x10x27 cm
Kód produktu: 100430
Přichází zábavná hra pro vaše dítka - zatloukání kuliček, při které stráví dlouhé hodiny! Procvičujte s dětmi koordinaci "oko-ruka", ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Přichází zábavná hra pro vaše dítka - zatloukání kuliček, při které stráví dlouhé hodiny!
Procvičujte s dětmi koordinaci "oko-ruka", jemnou motoriku, učte je nové barvy a tvary.
Obsah balení:
- věž
- 3 kuličky
- kladívko
Doporučený věk: od 12 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 100430 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
