Velryba s vodotryskem RC na dálkové ovládání 35 cm
Víte, že modrá velryba, největší zvíře na planetě, dokáže produkovat zvuky, které jsou slyšet až na vzdálenost 800 kilometrů? Rozměry 35x12x8 ...
Podobné produkty
Popis produktu
Víte, že modrá velryba, největší zvíře na planetě, dokáže produkovat zvuky, které jsou slyšet až na vzdálenost 800 kilometrů?
Rozměry 35x12x8 cm.
Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty. 3.7V bateriový pack do velryby součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
USB adaptér součástí. Ovladač - tlačítko ON/OFF, levé kulaté tlačítko - demo režim, pravé kulaté tlačítko - vodotrysk. Senzory na vodu na spodní straně velryby.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039687 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V bateriový pack do velryby součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 38.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
