Produkt byl přidán do oblíbených
Vajíčko dekorační polystyrénové 6 cm, 6ks
Kód produktu: W033808
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vajíčko dekorační polystyrénové 6 cm, 6ks
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W033808 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Velikonoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
