Produkt byl přidán do oblíbených
Vajíčko dekorační plastové bílé na zavěšení 6 cm, 6ks
Kód produktu: W033818
Vajíčko dekorační plastové bílé na zavěšení o velikosti 6 cm. 6 ks v balení. Uvedená cena za jedno balení.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vajíčko dekorační plastové bílé na zavěšení o velikosti 6 cm.
- 6 ks v balení.
Uvedená cena za jedno balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W033818 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Velikonoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
