Vajíčka plastové na vybarvení 5x8cm, 2 ks + fixy
Kód produktu: W046279
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vajíčka plastové na vybarvení o velikosti 5x8 cm 2 ks.
Součástí balení 4 ks fixy.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W046279 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Velikonoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
