Trefl Puzzle 60 - Hry s přáteli
Kód produktu: W046451
Puzzle obsahují 60 dílků. Poskládáním puzzle vznikne obrázek o rozměrech 330 x 220 mm. Doporučený věk: od 4 let.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Puzzle obsahují 60 dílků.
Poskládáním puzzle vznikne obrázek o rozměrech 330 x 220 mm.
Doporučený věk: od 4 let.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W046451 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 21.3 cm |
| Šířka výrobku: | 14.3 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
