Produkt byl přidán do oblíbených
Raj Sport tm. zelená trampolína 183 cm s vnitřní sítí a žebříkem
Zcela nová modelová řada trampolín Raj Sport byla speciálně navržena a vyrobena pro bezpečnou zábavu Vašich dětí. Hi-Ten zesílená konstrukce ...
Popis produktu
Zcela nová modelová řada trampolín Raj Sport byla speciálně navržena a vyrobena pro bezpečnou zábavu Vašich dětí.
Hi-Ten zesílená konstrukce trampolíny je vyrobena z kvalitní galvanizované oceli z vynikající odolností proti korozi. Tři nohy ve tvaru U poskytují trampolíně vynikající stabilitu při jejím užívání.
Odrazová plocha trampolíny je vyrobena z polypropylénové tkaniny (PP Mesh) s vodoodpudivým povrchem a odolností proti UV záření.
Horní ochranná síť vyrobená z Super-heavy duty PE materiálu, má vstup opatřený zipem a zajištěným pojistkou proti samovolnému rozepnutí. Maximální možnou bezpečnost trampolíny pak zajišťuje polstrovaný obvodový pás (kryt pružin), vyrobený z PVC, který překrývá pružiny po celém obvodu trampolíny.
Všechny trampolíny Raj Sport splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy.
Specifikace trampolíny Raj Sport 183 cm (6 ft) s vnitřní ochrannou sítí
Technické parametry:
Průměr trampolíny: 183 cm (6 ft)
Celková výška trampolíny: 185 cm
Maximální zatížení: 110 kg
Výška odrazové plochy od země: 51 cm
Počet nohou: 3 nohy ve tvaru U
Počet stojných tyčí: 6
Obsah balení:
- trampolína 183 cm (6 ft) - (konstrukce + tyče + pěnové ochrany tyčí + šrouby)
- Vnitřní ochranná síť
- odrazová plocha
- Bezpečnostní kryt pružin
- pružiny
- nářadí
- žebřík
- montážní manuál
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W011188 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 27,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 27.5 kg |
| Délka výrobku: | 103.0 cm |
| Šířka výrobku: | 49.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
