Traktor s příslušenstvím a efekty 37 cm
Kód produktu: W038525
Traktor s příslušenstvím. Rozměry 37x10,5x12 cm. Dvojitá kola. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty. 3xAG13 baterie součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Traktor s příslušenstvím.
Rozměry 37x10,5x12 cm.
Dvojitá kola. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038525 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
