Traktor s efekty 15 cm
Kód produktu: W005257
Traktor patří mezi zemědělské stroje, které jsou důležitým pomocníkem na poli i na farmě! Tak honem nastartovat a hurá na pole! Čeká tě ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Traktor patří mezi zemědělské stroje, které jsou důležitým pomocníkem na poli i na farmě! Tak honem nastartovat a hurá na pole! Čeká tě spousta práce!
- světelné a zvukové efekty
- jezdí na setrvačník
Velikost: 15 cm
Doporučený věk: od 3 let
Baterie 3xAG13 jsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005257 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
