Tlapková patrola Tabulka na korálky
Zažij úžasné dobrodružství se všemi tlapkami s a vytvoř si nádherné obrázky. Na tabulku vyskládejte korálky do požadovaných tvarů, k zatlačování ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zažij úžasné dobrodružství se všemi tlapkami s a vytvoř si nádherné obrázky.
Na tabulku vyskládejte korálky do požadovaných tvarů, k zatlačování korálků použijte tenký konec špachtličky. Vyskládaný obrazec postříkejte vodou z lahvičky. Nechte 30 minut schnout. K vyjmutí hotového výtvoru z tabulky použijte široký konec špachtličky.
Kreativní sada se kterou lze vytvořit postavičky Tlapkové patroly.
Obsahuje:
- barevné korálky
- zažehlovací papír
- stavěcí podložky
- lepící kolečka
- nálepky a návod
Rozměry balení: 32 × 24,5 × 4 cm.
Doporučený věk: od 5 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007627 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
