Taška Krteček "L"36,5x44,5 cm VÁNOCE
Kód produktu: W017576
Kvalitní dárková taška vhodná na mikulášskou nadílku, motiv je umístěn na přední straně, zadní strana bílá bez potisku. Taška Krtek "L"36,5x44,5 cm
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kvalitní dárková taška vhodná na mikulášskou nadílku, motiv je umístěn na přední straně, zadní strana bílá bez potisku.
Taška Krtek "L"36,5x44,5 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W017576 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 45.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
