Super Mario Set figurek dioráma 6 cm
Kód produktu: W039744
Super Mario Set. Velikost Maria 6 cm. 3 figurky s 2 doplňky.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
244 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Super Mario Set.
Velikost Maria 6 cm.
- 3 figurky s 2 doplňky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039744 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
