Stolní fotbal 50x25x13 cm
Kód produktu: W013552
Stolní fotbálek je zábavná hra pro celou rodinu, děti i dospělé. Užijete si s ním pořádnou porci zábavy. Můžete hrát jen tak pro legraci, anebo ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Stolní fotbálek je zábavná hra pro celou rodinu, děti i dospělé. Užijete si s ním pořádnou porci zábavy. Můžete hrát jen tak pro legraci, anebo uspořádat pořádný turnaj a soutěžit mezi sebou. Nechybí nezbytné počítadlo gólů, které pak prozradí vítěze.
Rozměr: 50x25x13 cm
Doporučený věk: 3+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W013552 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.5 kg |
| Délka výrobku: | 51.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
