iM.Master Policejní auto – 199 dílků
🚓 iM.Master Policejní auto – 199 dílků Postavte si vlastní policejní auto ze stavebnice iM.Master. Model o rozměrech 16 × 10 × ...
Podobné produkty
Popis produktu
🚓 iM.Master Policejní auto – 199 dílků
Postavte si vlastní policejní auto ze stavebnice iM.Master. Model o rozměrech 16 × 10 × 11 cm se skládá z 199 dílků a nabídne skvělou zábavu díky funkci zpětného natažení.
✅ Model policejního auta
✅ Funkce zpětného natažení
✅ 199 dílků – rychlá a zábavná stavba
👉 Parametry:
-
199 dílků
-
rozměry: 16 × 10 × 11 cm
-
zpětné natažení
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028871 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 19.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
