Produkt byl přidán do oblíbených
Stavební stanice set 25x15x14,5 cm
Kód produktu: W037754
Stavební stanice set. Rozměry 25x15x14,5 cm. Obsahuje sklápěč stanici s volnými koly, 1 malé stavební auto (bagr), polepy. Používejte dle obrázků na obalu.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
139 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Stavební stanice set.
Rozměry 25x15x14,5 cm.
Obsahuje sklápěč stanici s volnými koly, 1 malé stavební auto (bagr), polepy. Používejte dle obrázků na obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037754 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 25.9 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
