Spirála s míčky duhová 37 cm
Kód produktu: 100438
Duhová spirála s míčky bude zábavnou formou u dětí rozvíjet jejich jemnou motoriku a dovednosti v poznávání barev. Tak pojďte ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Duhová spirála s míčky bude zábavnou formou u dětí rozvíjet jejich jemnou motoriku a dovednosti v poznávání barev. Tak pojďte společně vašimi dítky objevit duhový svět!
Rozměr krabice: 38x16,5 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 100438 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 38.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
