Špendlík + osmička v krabičce
Špendlík + osmička v krabičce. Velikost špendlíku 12 cm. Chrastící plastový set v pastelových barvách, pro nejmenší děti, obsahující tvary v ...
Podobné produkty
Popis produktu
Špendlík + osmička v krabičce.
Velikost špendlíku 12 cm.
Chrastící plastový set v pastelových barvách, pro nejmenší děti, obsahující tvary v podobě osmičky, kancelářské sponky a srdíčka.
Stimuluje smysly sluchu, zraku i hmatu dítěte a zároveň se cvičí uchopovací reflex.
Chrastítka splňují náročné hygienické normy, jsou bez ostrých hran a bez uvolnitelných malých částí.
7 barevných variant - červená, mentolová, modrá, růžová, zelená, šedá, bílá.
Konkrétní variantu si uveďte do poznámky v objednávce.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W023309 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
