Souboj robotů 39x17,5x13 cm
Kód produktu: W038432
Souboj robotů. Rozměry 39x17,5x13 cm. Ovládání pomocí manuálních joysticků (levý - naklánění dopředu či dozadu, pravý - levý či pravý hák). ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
209 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Souboj robotů.
Rozměry 39x17,5x13 cm.
Ovládání pomocí manuálních joysticků (levý - naklánění dopředu či dozadu, pravý - levý či pravý hák).
Cílem je zasáhnout soupeře do hrudi nebo hlavy. Následně soupeři vyskočí hlava z těla. Ta zůstává s tělem spojena drátkem.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038432 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
