Sonic Pasta na zuby 75 ml
Kód produktu: W053032
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W053032 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.4 cm |
| Šířka výrobku: | 4.4 cm |
| Výška výrobku: | 20.6 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
