Složka se zipem 25,5x13cm
Kód produktu: W003102
Složka na dokumenty se zipem poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Složka na dokumenty se zipem poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby.
Rozměry: 25,5 x 13 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003102 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.2 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
