Šachy ECO dřevěné
Kód produktu: W000354
Kdo by neznal hru šachy? Tuto logickou hru hrají lidé po celém světě již od 6. století. Šachy jsou v praktickém balení, takže ideální hra nejen na ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kdo by neznal hru šachy? Tuto logickou hru hrají lidé po celém světě již od 6. století. Šachy jsou v praktickém balení, takže ideální hra nejen na doma, ale i na cesty.
Jazykové verze: CZ,SK,DE,GB
Počet hráčů: 2
Doporučený věk: od 8 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W000354 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
