Sáček Krteček 21x40x8,5 cm VÁNOCE
Kód produktu: W017578
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W017578 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 40.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
