Ryba na potápění svítící piraňa - Český obal
Kód produktu: W005021
Nová vodní zábava začíná! Potop se a ulov pyraňu. Neboj! Tato nekouše. Zato má světelné efekty, které se spustí při kontaktu s vodou. Postará se ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nová vodní zábava začíná! Potop se a ulov pyraňu. Neboj! Tato nekouše. Zato má světelné efekty, které se spustí při kontaktu s vodou. Postará se tak o zábavné potápění.
Doporuřený věk: od 6 let
Na baterie, 3xAG13 součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005021 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 19.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
