Rummikub original
Rummikub.....to je výzva pro každého! Super rodinná hra s čísly. Rummikub je originální, celosvětově známá společenská hra s čísly, ve které se ...
Podobné produkty
Popis produktu
Rummikub.....to je výzva pro každého! Super rodinná hra s čísly.
Rummikub je originální, celosvětově známá společenská hra s čísly, ve které se pravidelně jednou za dva roky pořádá mistrovství světa.
Hra má jednoduchou přípravu a velmi kvalitní komponenty. Pravidla jsou snadno srozumitelná, tak že vám už nic nebrání uplatnit svůj důvtip a kombinační schopnosti.Cílem hry je zbavit se všech kamenů tvořením skupin či postupek z čísel.
Hra Rummikub do značné míry připomíná klasickou karetní hru žolíky. Hráči mají v zásobnících umístěny číslice, z nichž vytváří řady, které vykládají na stůl. Řady mohou mít podobu postupek stejných barev či být kombinací stejných číslic, avšak různých barev. Ostatní hráči mohou vyložené řady libovolně využívat a měnit. Hráč, který vyloží všechny číslice, vyhrává a na svůj účet si připisuje tolik bodů, jaký součet číslic zbyl ostatním hráčům.
Obsahuje: 104 kameny (vždy dva kameny očíslované od 1 do 13 ve všech barvách - černá, oranžová, modrá a červená), 2 kameny - žolíky, 4 plastové stojánky
Počet hráčů: 2-4
Délka hry: 60 minut
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 72619 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
