Nafukovací rukávky 30 x 15 cm, Intex 58641EE
Kód produktu: 158641
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací rukávky pro větší neplavce.
Rukávky 30 x 15 cm, 6 - 12 let.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 158641 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 2.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
