Nafukovací rukávky, 25 x 17 cm, Intex 59642EE
Kód produktu: 159642
Dětské rukávky do bazénu Nafukovací plavací křidýlka jsou pomůcka pro plavání v mělké vodě. Plavecké rukávky používejte pod dohledem kompetentní ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské rukávky do bazénu
Nafukovací plavací křidýlka jsou pomůcka pro plavání v mělké vodě. Plavecké rukávky používejte pod dohledem kompetentní osoby.
Rozměry: 25 x 17 cm
Vhodné pro děti od 6-12 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159642 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
