Royal Breeds - Kůň výstavní 9 cm
Kód produktu: 282008
Pořiď si úžasný set s koníkem, který si zamiluješ! Na výběr máš ze 3 variant! Každá varianta má jiné vybavení i výstavního koníka, proto ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Pořiď si úžasný set s koníkem, který si zamiluješ! Na výběr máš ze 3 variant! Každá varianta má jiné vybavení i výstavního koníka, proto si vyber toho nejlepšího! Nebo je posbíráš všechny?
Velikost koně: 8 cm
*Uvedená cena je za 1 ks.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 282008 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
