Razítka abeceda 26ks + inkoust
Kód produktu: W003099
Skvělá zábava s razítky pro všechny děti! Díky aktivitě s razítky procvičují děti nejen svou fantazii a kreativitu, ale i jemnou motoriku. Obsah balení: 26 ks dřevěných razítek inkoust
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Skvělá zábava s razítky pro všechny děti! Díky aktivitě s razítky procvičují děti nejen svou fantazii a kreativitu, ale i jemnou motoriku.
Obsah balení:
- 26 ks dřevěných razítek
- inkoust
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003099 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
