Polštář plyšový jednorožec ryba 25cm
Kód produktu: W038972
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
118 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Polštář plyšový jednorožec ryba.
Velikost 25CM. Příjemný na mazlení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038972 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
