Produkt byl přidán do oblíbených
Polistil Desert Rally, RED 1:43
Kód produktu: W013724
Dráhové autíčko Polistil Desert Rally červené, v měřítku 1:43, pro autodráhy Polistil.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dráhové autíčko Polistil Desert Rally červené, v měřítku 1:43, pro autodráhy Polistil.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W013724 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | kontakt s dráhou |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
