Pletací stroj
Kód produktu: W006712
Pletení ještě nikdy nebylo tak snadné! Vytvoř si nové doplňky kdykoliv tě napadne. Udělej tak svů outfit každý den originální a jedinečný. ...
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Pletení ještě nikdy nebylo tak snadné!
Vytvoř si nové doplňky kdykoliv tě napadne. Udělej tak svů outfit každý den originální a jedinečný.
Balení obsahuje:
- pletací stroj
- 2 klubíčka vlny
- pletací jehlu
Doporučený věk: od 6let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006712 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 35.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
