Plážový tenis 18,5x33 cm
Kód produktu: W005451
Zábavná hra pro všechny, co u vody nechtějí jen tak lenošit! Plážový tenis bude skvělým společníkem na dovolené, u vody či na zahradě. Obsah ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Zábavná hra pro všechny, co u vody nechtějí jen tak lenošit! Plážový tenis bude skvělým společníkem na dovolené, u vody či na zahradě.
Obsah balení:
- 2 rakety
- míček
Rozměry: 18,5 x 23 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005451 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
