Playgo Lékařská sada 19ks
Kód produktu: W037808
Playgo Lékařská sada. Obsahuje 19ks: fonendoskop, náplasti, kladívko, nůžky, tlakoměr, teploměr, brýle, injekci a další. Baterie součástí. světelné a zvukové efekty,
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Playgo Lékařská sada.
Obsahuje 19ks: fonendoskop, náplasti, kladívko, nůžky, tlakoměr, teploměr, brýle, injekci a další. Baterie součástí. světelné a zvukové efekty,
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037808 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 5xAAA |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
