Párty frkačka Krteček a kamarádi 6 ks, 14 cm
Kód produktu: 171002
Party nádobí a dekorace s motivem Krtečka a jeho kamarádů nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě. Frkačka s Krtečkem udělá na každé party velkou ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Party nádobí a dekorace s motivem Krtečka a jeho kamarádů nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě. Frkačka s Krtečkem udělá na každé party velkou parádu. Potěší děti ale i dospělé.
V balení najdete vždy 6 ks frkačky ve třech barvách. Žluté, zelené a modré.
Velikost frkačky ve složeném stavu: 9 x 14 cm
Materiál: papír
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 171002 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
