Parkovací stanice 34,5x39,5x20 cm
Kód produktu: W013496
Postav si vlastní parkovací stanici s garáží. Rozměry 34,5 x 39,5 x 20 cm. Součástí jedno auto (volná kola), jeden vrtulník, heliport a manuální výtah. Doporučený věk: 3+
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Postav si vlastní parkovací stanici s garáží.
Rozměry 34,5 x 39,5 x 20 cm. Součástí jedno auto (volná kola), jeden vrtulník, heliport a manuální výtah.
Doporučený věk: 3+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W013496 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
