Papoušek Wiktor 12cm
Kód produktu: 281035
Papoušek Wiktor je pěkný rošťák. Dokáže tropit hlouposti, ale občas i dobře poradí. Wiktor se stal maskotem Wiky ke konci roku 2015, můžete si ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Papoušek Wiktor je pěkný rošťák. Dokáže tropit hlouposti, ale občas i dobře poradí.
Wiktor se stal maskotem Wiky ke konci roku 2015, můžete si ho nyní pořídit i v plyšové podobě.
Velikost: 12 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 281035 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
