Papíry barevné A3, 10 listů, 180g
Kód produktu: 886465
Tvrdé papíry barevné Tvrdé listy ve formátu A3 pro výtvarnou činnost k vystřihování, lepení a dalšímu zpracování. Baleno po 10 listech. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Tvrdé papíry barevné
Tvrdé listy ve formátu A3 pro výtvarnou činnost k vystřihování, lepení a dalšímu zpracování. Baleno po 10 listech.
V balení:
- červená
- sv. modrá
- tm. modrá
- hnědá
- oranžová
- růžová
- žlutá
- fialová
- zelená
- černá
Formát: A3
Počet listů: 10
Gramáž: 180 g
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 886465 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
