Panenka se zvířátky 30 cm
Kód produktu: W050005
Panenka se zvířátky. Velikost panenky 30cm. Obsahuje panenku, pejsky, štěňátka, kočku, hračky a příslušenství pro zvířátka, domeček pro zvířátka.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Panenka se zvířátky.
Velikost panenky 30cm.
Obsahuje panenku, pejsky, štěňátka, kočku, hračky a příslušenství pro zvířátka, domeček pro zvířátka.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050005 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
