Panenka s mazlíčkem 11,5 cm
Kód produktu: W047676
Panenka s mazlíčkem. Velikost 11,5 cm. Obsah balení - panenka, zvířátko. Uvedená cena je za 1 kus, varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Panenka s mazlíčkem.
Velikost 11,5 cm.
Obsah balení - panenka, zvířátko.
Uvedená cena je za 1 kus, varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047676 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
