Produkt byl přidán do oblíbených
Panenka s kabátem a zvukovými efekty 48 cm
Kód produktu: W040082
Tato panenka o velikosti 48 cm je oblečena v elegantním kabátu. Ideální pro děti, které si chtějí užít zábavné a interaktivní ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
314 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Tato panenka o velikosti 48 cm je oblečena v elegantním kabátu.
Ideální pro děti, které si chtějí užít zábavné a interaktivní chvíle s módní panenkou.
Velikost 48 cm.
Zvukové efekty stlačením bříška. 3xAG13 baterie a hřeben součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W040082 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 42.5 cm |
| Šířka výrobku: | 24.5 cm |
| Výška výrobku: | 35.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
