Panenka Jůlinka zpívající 55 cm - Český obal
Ahoj, já jsem tvoje panenka Jůlinka a budeme si zpívat! Stačí stlačit bříško a zazpívám ti 6 českých písniček! Panenka Jůlinka bude tvou novou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Ahoj, já jsem tvoje panenka Jůlinka a budeme si zpívat! Stačí stlačit bříško a zazpívám ti 6 českých písniček!
Panenka Jůlinka bude tvou novou kamarádkou, se kterou se naučíš nejznámější písničky a užiješ legraci! Tak kterou si vybereš?
Látkovou panenku s roztomilým obličejem, velkými kukadly, krásnými šatičkami a vlásky z vlny si oblíbí všechny malé slečny! Díky měkkému tělíčku i hlavičce může být kamarádkou nejen při hraní, ale také při usínání!
Písničky:
Travička zelená..
Kočka leze dírou..
Červený šátečku..
Prší prší..
Já do lesa nepojedu..
Holka modrooká..
Velikost: 55 cm
Doporučený věk: 0+
Baterie 3xAG13 jsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005107 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3x AG13 |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 55.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
