Panenka fialová 35 cm
Kód produktu: W030048
Obléct, učesat a hurá do města za zábavou! Panenka bude díky krásným šatičkám a stylovému účesu, který jí vytvoříš jistě k nepřehlédnutí! V balení ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Obléct, učesat a hurá do města za zábavou! Panenka bude díky krásným šatičkám a stylovému účesu, který jí vytvoříš jistě k nepřehlédnutí! V balení najdeš kartáč na vlasy, který samozřejmě nesmí chybět!
Velikost: 35 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W030048 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
