Panenka čurající set s vaničkou 41cm
Kód produktu: W052817
Panenka čurající set s vaničkou. Panenka má pohyblivou hlavu a končetiny. Při položení na záda zavře oči. Velikost vaničky: 41cm. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Panenka čurající set s vaničkou.
Panenka má pohyblivou hlavu a končetiny. Při položení na záda zavře oči.
Velikost vaničky: 41cm.
Velikost panenky: cca 36 cm
Obsahuje: panenku, lahvičku, nočník, vaničku.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W052817 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 45.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 43.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
