OVO Prášk.barva na vaj. modrá
Kód produktu: 80194
Sytá prášková potravinářská barva na klasické barvení velikonočních vajíček. Obsah: 5 g, modrá.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Sytá prášková potravinářská barva na klasické barvení velikonočních vajíček. Obsah: 5 g, modrá.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 80194 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
