Ořezávátko kovové na 2 tužky
Kód produktu: 883247
Kovové ořezávátko je pro školáky nezbytnou pomůckou, bez které se neobejdou. dva různě velké otvory
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kovové ořezávátko je pro školáky nezbytnou pomůckou, bez které se neobejdou.
- dva různě velké otvory
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 883247 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
